O nas

Firma RIM istnieje od 2006 roku. Obsługujemy teren całej Warszawy jak również okolic miasta. Zajmujemy się wywozem wszelkiego rodzaju odpadów stałych, komunalnych, budowlanych itp. Usługi świadczymy w oparciu o niezbędne zezwolenia i regulaminy. Obsługujemy podmioty gospodarcze oraz spółdzielnie mieszkaniowe, dysponujemy samochodami dostosowanymi do wywozu odpadów w kontenerach KP-5,KP-7,Kp-10,KP 14 marek MAN, IVECO, VOLVO. Sortujemy odpady i odzyskujemy surowce wtórne, jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta. Usługi wykonujemy szybko tanio i solidnie. Zamówienia realizujemy telefonicznie lub poprzez maila.

Firma RIM otrzymała Certyfikat „RZETELNA FIRMA” przyznany przez krajowy Rejestr długów. Certyfikat ten jest potwierdzeniem wiarygodności i rzetelności płatniczej. Certyfikat Rzetelności jest dokumentem potwierdzającym, że jego posiadacz sumiennie reguluje swoje zobowiązania i stanowi dlań rekomendację udzieloną przez największą w Polsce instytucję weryfikującą rzetelność przedsiębiorców i konsumentów. Zachęcamy rzetelnych, uczciwych przedsiębiorców, by wykorzystali te swoje cechy do budowy pozytywnego wizerunku firmy. Uczciwość warta jest tego, aby się nią chwalić – przekonuje Adam Łącki, prezes Zarządu KRD.

Kampania społeczna „Rzetelna Firma” ma zachęcić polskich przedsiębiorców do budowania swojego pozytywnego wizerunku jako uczciwych i solidnych. Z sondażu przeprowadzonego przez Pentor na zlecenie Krajowego Rejestru Długów wynika, że 85,5% Polaków nie ufa przedsiębiorcom, którzy nie płacą swoich zobowiązań w terminie. 67% ankietowanych przez Pentor jest zdania, że przedsiębiorstwa zawsze powinny regulować swoje długi w terminie, bez względu na okoliczności.