Opróżnianie mieszkań i piwnic

Chcesz urządzić sobie pokój na strychu? Myślisz o sprzedaniu starego mieszkania? Pomożemy Ci zrealizować plany. Oferujemy kompleksowe opróżnianie mieszkań i piwnic Warszawa oraz wszelkich przestrzeni pozastawianych niepotrzebnymi rzeczami. W szczególności specjalizujemy się w opróżnianiu mieszkań, piwnic, strychów, poddaszy, garaży. Likwidujemy meble, wywozimy duże gabaryty, pozbywamy się śmieci. Zostawiamy przestrzeń wedle zlecenia: zupełnie pustą, przygotowaną do remontu lub po porostu opróżnioną ze wskazanych niepotrzebnych sprzętów. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy ekologiczni, sortujemy wyrzucane sprzęty i odzyskujemy surowce wtórne.

Swoje usługi proponujemy również właścicielom firm, osobom wynajmującym powierzchnie użytkowe, osobom zarządzającym nieruchomościami. Zdecydowałeś się na wynajem zagraconego i od dawna nieużywanego lokalu użytkowego? Zadzwoń do nas, doprowadzimy obiekt do stanu gotowego do renowacji. Chcesz urządzić biuro w opuszczonym mieszkaniu? Zadzwoń do nas, wysprzątamy i opróżnimy pokoje mieszkania, wywieziemy wszystko, czego nie potrzebujesz.

Chcesz urządzić sklep lub restaurację w zabytkowej kamienicy? Zadzwoń do nas, zabierzemy zbędne instalacje, zniszczone elementy konstrukcyjne, zepsute i zbutwiałe sprzęty. Zastanawiasz się jak może zostać wykorzystana podziemna część dużego budynku? Świetnie nada się na piwiarnię albo dyskotekę.Zadzwoń do nas, wyczyścimy Twoją suterenę tak, że od razu będziesz mógł wpuszczać ekipę remontową. Przyspieszymy proces przygotowywania lokalu do stanu użyteczności i pomożemy w sprawnym uruchomieniu biznesu.

Jeśli zależy Ci na czasie i skuteczności, bardzo dobrze trafiłeś, bo działamy szybko i solidnie. Skontaktuj się z nami, opróżnimy i wysprzątamy każdy zapuszczony pokój, każdą zatęchłą piwnicę i każdy zagracony strych. Wybierz jednorazowe zlecenie sprzątania i umów się w dogodnym terminie. RIM – kompleksowe opróżnianie piwnic Warszawa.