Wywóz starych mebli Warszawa

Oferujemy kompleksowy odbiór odpadów na terenie Warszawy. Obsługujemy praktycznie wszystkie warszawskie dzielnice z zabudową wielorodzinną i jednorodzinną: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Rembertów, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Saska Kępa, Wilanów, Zacisze, Falenica, Miedzeszyn, Radość, Międzylesie, Anin, Gocław, Gocławek i Olszynka Grochowska. W zakres usługi wchodzi odbiór odpadów zielonych (zwanych również odpadami biodegradowalnymi). Są to przede wszystkim odpady pojawiające się w ogrodach i na działkach: liście, ziemia, ścięte krzewy, ścięte gałęzie, ścięte trawy, chwasty, mech, pozostałości po kwiatach doniczkowych i ogrodowych i pozostałości wszelkich obumarłych roślin. W ramach usługi odbioru odpadów zielonych proponujemy również wywóz śniegu w okresie zimowym.

Dla klientów przeprowadzających poważne prace ogrodowe, przykładowo renowacje trawników, przycinanie żywopłotów, cięcie krzewów, wycinka i karczowanie drzew oraz dla właścicieli ogrodów o dużej powierzchni, w których odpady zazwyczaj przybierają potężne rozmiary, proponujemy skorzystanie z możliwości zamówienia kontenera o pojemności 4m3, 7m3 lub nawet 12m3 i 14m3. Kontener jest pozostawiony do użytku zamawiającego na ustalony okres i zabierany zgodnie z ustalonym terminem. Od klientów pragnących pozbyć się mniejszej ilości odpadów proponujemy odbiór odpadów zapakowanych w worki zeskładowane w przeznaczonym do tego pomieszczeniu lub pozostawione w ustalonym miejscu na terenie posesji.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Nauczeni przez dotychczas obsługiwanych klientów wiemy, że zadowolony klient to dobry klient, dlatego warto nam zaufać i przekonać się o jakości świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do wybrania zlecenia okresowego i ustalenia harmonogramu realizacji.