O nas


Firma RIM istnieje od 2006 roku. Obsługujemy teren całej Warszawy jak również okolic miasta (Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Sulejówek, Halinów, Wiązowna, Józefów oraz Otwock, Karczew). Zajmujemy się wywozem wszelkiego rodzaju odpadów stałych, budowlanych, poremontowych itp. Usługi świadczymy w oparciu o niezbędne zezwolenia i regulaminy.

Obsługujemy zarówno podmioty gospodarcze, spółdzielnie mieszkaniowe jak i osoby indywidualne. Dysponujemy samochodami dostosowanymi do wywozu odpadów w kontenerach KP-5, KP-7, KP-10, KP-12 oraz KP-15 marek MAN, IVECO, VOLVO, Mercedes Atego. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta. Usługi wykonujemy szybko tanio i solidnie. Zamówienia realizujemy telefonicznie lub poprzez maila.

Terminowość

Wszystkie zlecenia ustalamy z klientami
i wykonujemy zgodnie z ustalonym terminem.

Rzetelność

Nasze usługi wykonujemy z najwyższą jakością, co przekłada się na zaufanie naszych Klientów.

Profesjonalizm

Gwarantujemy wykonanie usług zgodnie
z wymaganymi przepisami prawymi
oraz dbałością o naturę.

Rzetelność


Firma RIM otrzymała Certyfikat „RZETELNA FIRMA” przyznany przez krajowy Rejestr długów. Certyfikat ten jest potwierdzeniem wiarygodności i rzetelności płatniczej. Certyfikat Rzetelności jest dokumentem potwierdzającym, że jego posiadacz sumiennie reguluje swoje zobowiązania i stanowi dlań rekomendację udzieloną przez największą w Polsce instytucję weryfikującą rzetelność przedsiębiorców i konsumentów.

Zachęcamy rzetelnych, uczciwych przedsiębiorców, by wykorzystali te swoje cechy do budowy pozytywnego wizerunku firmy. Uczciwość warta jest tego, aby się nią chwalić – przekonuje Adam Łącki, prezes Zarządu KRD.

Kampania społeczna „Rzetelna Firma” ma zachęcić polskich przedsiębiorców do budowania swojego pozytywnego wizerunku jako uczciwych i solidnych.
Z sondażu przeprowadzonego przez Pentor na zlecenie Krajowego Rejestru Długów wynika, że 85,5% Polaków nie ufa przedsiębiorcom, którzy nie płacą swoich zobowiązań w terminie. 67% ankietowanych przez Pentor jest zdania, że przedsiębiorstwa zawsze powinny regulować swoje długi w terminie, bez względu na okoliczności.

Wywóz nieczystości stałych
kontenerami na terenie Warszawy i okolic

Rodzaje kontenerów


Kontener KP-5

Wymiary zewnętrzne:
Długość:szerokość:wysokość:pojemność:
3,4m1,6m1,1m5m3

Kontener KP-7

Wymiary zewnętrzne:
Długość:szerokość:wysokość:pojemność:
3,4m1,65m1,1m7m3

Kontener KP-7

Wymiary zewnętrzne:
Długość:szerokość:wysokość:pojemność:
3,4m1,65m1,2m7m3

Kontener KP-10

Wymiary zewnętrzne:
Długość:szerokość:wysokość:pojemność:
3,4m2,1m1,5m10m3

Kontener KP-12

Wymiary zewnętrzne:
Długość:szerokość:wysokość:pojemność:
3,5m2,5m1,7m12m3

Kontener KP-15

Wymiary zewnętrzne:
Długość:szerokość:wysokość:pojemność:
3,8m2,4m1,8m15m3

Rzetelność


Wyróżnia nas elastyczność, czego odzwierciedlenie znaleźć można w różnorodności form współpracy – od zleceń stałych realizowanych w oparciu o wcześniej ustalony harmonogram, poprzez zlecenia stałe telefoniczne i zlecenia okresowe aż po zlecenia jednorazowe. Naszą firmę tworzy zespół, który swoją pracę wykonuje solidnie, z pełnym zaangażowaniem.

Dysponując nowoczesnym sprzętem możemy zapewnić szybkie i sprawne realizowanie powierzonych nam zleceń.

Obszar naszych działań


Terenem naszej działalności jest Warszawa i jej okolice. Docieramy do miejscowości takich jak Józefów, Otwock, Karczew, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Piastów, Ząbki, Marki, Sulejówek, Halinów, Okuniew, Góraszka, Wiązowna obsługując zarówno firmy, spółdzielnie mieszkaniowe jak i klientów indywidualnych.

Kontakt


Jesteście zainteresowani naszą ofertą?
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

+48 507 201 301

biuro@wywoznieczystosci.net    Facebook link Kontener na gruz Warszawa, na śmieci, na odpady, odbiór odpadów komunalnych, odbiór odpadów zielonych, odbiór śmieci , wynajem kontenerów na gruz, wywoz gruzu, gabarytów, wywóz nieczystości stałych, wywóz odpadów budowlanych, wywóz smieci, starych mebli, Ząbki, Otwock, Warszawa